خرید فایل(پاورپوینت روش تربیتی تغافل)

پاورپوینت روش تربیتی تغافل|35022701|hni41002437|خرید فایل|اِچ اِن
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان پاورپوینت روش تربیتی تغافل آماده دریافت می باشد.

توضیحات:دانلود پاورپوینت با موضوع روش تربیتی تغافل،در قالب ppt و در 29 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:کرامت:
کرامت همان نزاهت از پستی و فرومایگی است. روح بزرگوار و منزه از هر پستی را کریم می گویند(جوادی آملی،1369، ص21). خدای سبحان انسان را به عنوان نوع کریم معرفی کرد. فرمود: «و لقد کرمنا بنی آدم» یعنی این نوع انسان، فی نفسه، کریم خلق شده و شایستگی کرامت زاید را هم دارد(جوادی آملی،1369، ص18).

تکریم:
مقصود از این اصل آن است که مربی در مقام تربیت باید کرامت متربی را حفظ کند و مایه عزت نفس او را فراهم آورد.
قال علی بن الحسین علیه السلام: وَ أَمَّا حَقُّ الزَّوْجَةِ فَأَنْ تَعْلَمَ أَنَّ اللَّهَ عَزَّ وَ جَلَّ جَعَلَهَا لَكَ سَكَناً وَ أُنْساً فَتَعْلَمَ أَنَّ ذَلِكَ نِعْمَةٌ مِنَ اللَّهِ عَلَيْكَ فَتُكْرِمَهَا(صدوق، 1400، ص370).

تعریف روش:تغافل مصدر باب تفاعل از ریشه غفل آمده است.غفلت به معنی عدم توجه و چشم پوشی کردن است. غفلت سهوی است که از قلت حفظ و قلت بیداری عارض می شود(راغب اصفهانی، ج1، ص609). تغافل خود را به غفلت زدن، خویشتن را غافل وانمود کردن و چشم پوشی کردن معنا شده است(احمد بن فارس،1404).
براساس این روش، مربی در برخی موقعیت ها با وجود آگاهی از خطا و لغزش متربی، به منظور صیانت از کرامت او، خود را غافل از آن وانمود کرده و سعی می کند با استفاده از سایر روش ها در اصلاح او موفق شود.


فهرست مطالب:مبنای تربیتیاصل تربیتیاهمیت روشآثار روش تربیتی تغافلتداوم ارتباط با مربیحفظ کرامت متربیپی بردن به اشتباهفراهم سازی زمینه اصلاح رفتارفرصت یابی برای حل مشکل متربیاستحکام خانوادهآسیب زا نبودن رفتارو . . .

توجه:
چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و
آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی
باشد.


مطالب دیگر:
📗جايزه نوبل و بزرگان علوم مالي و اداري📗بررسی وضعيت اكوسيستم ايران📗بررسی گیاه مرزه📗بررسی و کاربرد گیاهان قندی در زراعت📗بررسی سبک های دلبستگی و ابراز وجود در دانش آموزان نابینا📗بررسی تاثیر ريتم شبانه‌روزي بر عملكرد بي‌هوازي ورزشکاران📗آشنایی با سوخت هيدروژن📗بررسی ضريب دراگ استوانه‌هاي مدور در جريان توربولانس جو (اتمسفر)📗بررسی نظام پيشنهادها📗مقایسه احساس تنهایی و افسردگی در بین کاربران عادی و پرخطر اینترنت📗بررسی کشت گوجه فرنگی گلخانه ای📗بررسی معماری بنای زیگورات چغازنبيل در استان ایلام📗بررسی ناهنجاريهاي پا در طيور گوشتي و بوقلمونها📗کنترل غیر شیمیایی علفهای هرز در سیستمهای کشاورزی طبیعی📗بررسی اثر گلخانه اي و پدیده گرم شدن زمين📗بررسی آفات مهم انباري انواع سوسک و شب پره و کنه📗تاثیر دمای پخت و زمان آن در میزان تردی و کلاژن در گوشت خرگوش📗بررسي مقاومت سدهاي مخزني بزرگ هنگام وقوع زلزله📗بررسی انواع دسته بندی و طبقه بندي خاك📗بررسی انواع فرآیندهای فرآوری شیر و تولیدات شیری📗بررسی معماری و بنای مجتمع تجاری الماس شرق📗بررسی گیاه کدوی تخم کاغذی📗فرهنگ سازی ترافیک و مدیریت واحد شهری مطالعه موردی شهر مشهد مقدس📗نقش وجایگاه رسانه ها در ارتباطات فرهنگي📗بررسی نقش و جایگاه رسانه ها در ارتباط فرهنگي