خرید فایل(پروپوزال رشته علوم تربیتی برنامه ریزی درسی)

پروپوزال رشته علوم تربیتی برنامه ریزی درسی|39023915|hni41002437|خرید فایل|اِچ اِن
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان پروپوزال رشته علوم تربیتی برنامه ریزی درسی آماده دریافت می باشد.

پروپوزال علوم تربیتی
( مناسب برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد )
این فایل یک نمونه پروپوزال آماده و تکمیل شدهٔ رشته علوم تربیتی ، می‌ باشد که طبق اصول و استانداردهای پروپوزال نویسی نگارش شده است.

فهرست مطالب :عنوان پروپوزال
جدول اطلاعات مربوط به اساتيد مشاور
جدول اطلاعات مربوط به پروپوزال
تعریف مساله
بیان مساله
اهداف تحقیق
سوال های اصلی تحقیق
پیشینه تحقيق
ضروت انجام تحقيق
فرضيه های تحقیق
روش انجام تحقيق
منابع تحقیق
و ...در ادامه به بخشی از این پروپوزال می‌پردازیم:
بیان مساله:
تربیت شهروندی به زعم پریور (2001) عبارت است از تجلیات کلامی، نموداری یا تصویری، اصول، مفروضات و چارچوب هایی که متخصصان برای تربیت شهروندی ضروری می دانند (قائدی، 1385).مفهوم تربیت شهروندی، مفهومی کلی می¬باشد که به مطالعات فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و فنی در جامعه وابسته است و می-توان آن را به آموزش شیوه¬های زندگی کردن با یکدیگر به طور خاص در یک جامعه و به طور عام در جامعه جهانی اطلاق نمود (آقازاده، 1385).امروزه اهمیت موضوع شهروندی به حدی است که دربسیاری از ادبیات موجود و مدون در سال های نخستین هزاره سوم تاکید ویژه ای به آن شده است. بطور مثال اتحادیه جهانی حفاظت، از عبارت آموزش برای زندگی پایدار استفاده کرده که مقوله شهروندی را یکی از مهمترین ابعاد و مکمل دیگر ابعاد معرفی نموده است. سازمان ملل نیز سال های 2014-2005 میلادی را دهه آموزش برای توسعه پایدار نامید و هدف از این عمل را ارتقاء آموزش و پرورش به عنوان مبنایی برای جامعه انسانی پایدارتر و تلفیق توسعه پایدار در نظام آموزشی دانسته است (نیکنامی و مدانلو، 1387).
شهروندی و آموزش شهروندی از دیدگاه های مختلف فلسفی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، تربیتی و ... مورد توجه قرار دارد. از دید اجتماعی، مشارکت در جریان¬های اجتماعی، وحدت اجتماعی، عدالت و تقویت حقوق انسانی و خودگردانی را به همراه دارد. از دید اقتصادی، ایجاد صلاحیت¬های حرفه ای در افراد از این جهت مهم است که در افزایش بهره وری، تربیت نیروی کار ماهر و ایجاد یک محیط مناسب برای نوآوری در دنیای رقابتی نقش مهمی دارند (محمودی، 1390). شهروندی از دیدگاه روچ (2002) و گروسمن (2000) با هویت سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی رابطه مستقیم دارد. از دیدگاه یونسکو (2010) نیز آموزش و تربیت شهروندی برای نوجوانان بر عواملی همچون آشنا کردن آن ها با مهارت های شهروندی از طریق عضویت در انجمن های غیر دولتی، درک تفاوت های فرهنگی، و احترام به دیگر فرهنگ هاست و از دیدگاه دیماین (2000) پارادیم شهروندی مفاهیمی همچون حقوق مدنی، سیاسی، اجتماعی و تعهدات شهروندی را در بر می گیرد. نقیب زاده (1376) بیان می دارد که جان لاک وظیفه آموزش و پرورش را اجتماعی کردن افراد می داند و یا دورکیم کارکرد تربیت اجتماعی را اجتماعی کردن روشمند نسل جوان می داند.

توضیحات پروپوزال :
- این پروپوزال کاملا استاندارد می باشد و مطابق اصول پروپوزال نویسی نگارش شده است
- مناسب جهت ارائه برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد.
- مناسب برای دانشجویانی که می‌خواهند با نگارش صحیح پروپوزال نویسی در مقطع کارشناسی ارشد آشنا شوند.
فرمت فایل : Word قابل ویرایش


مطالب دیگر:
🔥پاورپوینت پودمان چهارم کار و فناوری پایه نهم بازی های رایانه ای🔥پاورپوینت پودمان سوم کار و فناوری پایه نهم ساز و کارهای حرکتی🔥پاورپوینت پودمان دوم کار و فناوری پایه نهم ترسیم با رایانه🔥پاورپوینت پودمان اول کار و فناوری پایه نهم الگوریتم🔥دوره آموزشی هکر قانونمند ورژن 10🔥دانلود نمونه سوالات درس حقوق جزای 2 همراه با پاسخ تشریحی جامع و کامل🔥جزوه حقوق جزای عمومی 2 مخصوص دانشجویان حقوق🔥پاورپوینت (اسلاید) بررسی کنترل اتوماتيک🔥پاورپوینت (اسلاید) بررسی ماهواره های مخابراتی🔥پاورپوینت (اسلاید) بررسی مبدل AD-2 - مبدل A/D🔥پاورپوینت (اسلاید) مطالعه و بررسی پردازنده های DSP و امکان سنجی یک سامانه ی حداقلی جهت کار با آنها🔥+۲۹ ایده های خلاقانه کسب و کار (مناسب سال ۱۳۹۸])🔥دانلود پروژه بررسی كمی و كيفی باريت و بنتونيت در صنعت حفاری بخصوص گل حفاری🔥۱۴ ایده کسب و کار اینترنتی که از فردا می‌توانید آغاز کنید🔥20 ایده کسب و کار جدید زود بازده و کم سرمایه🔥20 ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم🔥۳۴ ایده کسب و کار اینترنتی پولساز🔥۳۷ ایده کسب و کار کم هزینه و پرسود🔥50 ایده برای کسب و کار با سرمایه کم در دنیای واقعی🔥۱۱۴ ایده کسب و کار زودبازده با سرمایه گذاری کم🔥۲۹۰ ایده کسب و کار کوچک زودبازده و آینده‌ساز🔥ایده های استارت آپ خدماتی19ایده🔥ایده های کسب و کار کوچک خدماتی9ایده🔥تازه و خوشمزه و سرنوشت‌ساز پولدارشو🔥تاکسی خاص یک ایده کسب و کار منحصربفرد